کد خبر: 848955 A

استاندار تهران:

استاندار تهران گفت: حضور خیرین کاری کرده که اقدامات بهزیستی کیفیت بیشتری داشته باشد و بستری برای پویایی بیشتر در این سازمان فراهم شود.‌

به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم افتتاح بزرگترین و مجهزترین شیرخوارگاه کشور با حضور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وحید قبادی دانا، رئیس سازمان بهزیستی کشور، حبیب الله بوربور، رییس مجمع خیرین، انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران، پیروز حناچی، شهردار تهران و جمعی از خیرین برگزار شد.

محسنی بندپی در آیین افتتاح این شیرخوارگاه گفت: در هر نظام اجتماعی به دلیل عدم برخورداری برخی از گروه ها از فرصت های برابر، افرادی نیازمند کمک هستند و باید به یاری آن بشتابیم.

محسنی بندپی گفت: سازمان بهزیستی کشور به گروه های نیازمند کمک می‌کند تا فرصت هایی برابر برای رشد و برگشت پذیری به جامعه ایجاد کنند.

وی درباره اقدامات سازمان بهزیستی اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید رویکردهای نوین مورد توجه قرار گرفت. اولین اقدام سازمان بهزیستی کشور پیشگیری از آسیب های اجتماعی و معلولیت ها است تا بتواند با آزمایش های مختلف از تولد فرزند معلول در جامعه جلوگیری کنیم.

بندپی بیان کرد: جامعیت بخشیدن به خدمات توانبخشی از دیگر اقدامات سازمان بهزیستی است تا با برنامه های متعدد گروه هایی که نیاز به کمک های توانبخشی هستند را توانمند کنیم. اکنون توانبخشی جامعه روستایی به اتمام رسیده و توانبخشی شهری آغاز شده است.

استاندار تهران افزود: از دیگر اقدامات سازمان بهزیستی فراهم کردن بستر و زمینه برای مشارکت های مردمی و ورود سازمان های مردمی است و سازمان بهزیستی به حضور این خیرین افتخار می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: حضور خیرین کاری کرده که اقدامات بهزیستی کیفیت بیشتری داشته باشد و بستری برای پویایی بیشتر فراهم و سازمان بهزیستی نظارت بیشتری داشته باشد.

بهزیستی تولد دولت وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی مشارکت های مردمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر