کد خبر: 848785 A

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری یکی از عاملان اغتشاشات آبان ماه که دیوار یکی از ساختمان های شهرداری منطقه ۱۴ را در محله "نبرد" تخریب کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ"یعقوبعلی رجبیان" با اعلام این خبر اظهار داشت: در حوادث و نا آرامی آبان ماه، خبری مبنی بر تخریب دیوار یکی از ساختمان های شهرداری منطقه ۱۴ تهران توسط تعدادی افراد اغتشاشگر دریافت کردیم.

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به اینکه شناسایی و دستگیر عاملان تحریب در دستور کار ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی قرار گرفت، گفت: در تحقیقات مقدماتی به دست آمد که یکی از عاملان تخریب با یک دستگاه خودروی سواری در محل حاضر شده است.

وی توضیح داد: با شناسایی مالک خودرو ماموران پایگاه ششم موفق شدند، محل سکونت وی را در محله "نبرد" شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده را در اختیار مقام قضائی قرار دهند.

این مقام انتظامی افزود: با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران پایگاه ششم موفق شدند، متهم را در مخفیگاهش دستگیر و خودروی وی را توقیف کنند.

به گزارش سایت پلیس، این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در پایگاه ششم به جرم ارتکابی اعتراف و به مرجع قضائی معرفی شد، خاطر نشان کرد: شناسایی دیگر عاملان تخریب اموال عمومی در دستور کار قرار دارد.

رییس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر