کد خبر: 848644 A

پاکدل:

رییس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت از برگزاری اولین نشست تخصصی هم اندیشی بازطراحی و اصلاح ساختار نظام سلامت در ستاد وزارت بهداشت خبر داد.

به گزارش ایلنا، رحمت‌اله پاکدل با بیان اینکه این نشست به ریاست معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت برگزار گردید؛ یادآور شد: جمعی از صاحب نظران، اندیشمندان، روسای دانشگاه های علوم پزشکی، مدیران ارشد وزارت بهداشت و مدیران دیگر سازمان های متولی امر در این نشست هم اندیشی حضور داشته و دیدگاه های خود را در زمینه اصلاح و بازطراحی ساختار سازمانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه های علوم پزشکی کشور مطرح کردند.

وی افزود: در این نشست، سید کامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت خواستار برگزاری منظم و مستمر این نشست ها و تشکیل جلسات کارشناسی و فنی در راستای اصلاح و بازنگری ساختار ستاد وزارت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور شد.

بنا بر اعلام وبدا، گفتنی است وزیر بهداشت در ابلاغیه‌ای خطاب به معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، بر تشکیل و برگزاری نشست های کارشناسی با هدف ارائه پیشنهاد تغییرات ساختاری در کلیه واحدهای تابعه، تاکید و تصریح کرد که این پیشنهادها با تایید نهایی معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی در قالب صورتجلسه ای برای ایشان ارسال شود.

مدیریت و تحول اداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر