کد خبر: 848399 A

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از دستگیری ۴ نفر از عاملان تخلف در سفره خانه سنتی در مرکز تهران خبر داد و گفت: با دستور مقام قضائی این سفره خانه پلمب شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ‌ نادر مرادی در توضیح این خبر، گفت: در راستای طرح ارتقای امنیت عمومی و جلوگیری از بروز تخلفات صنفی، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پایتخت، کنترل و نظارت بر صنوف را با جدیت و با به کارگیری تمام توان و استعداد موجود در دستور کار قرار دادند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، افزود: در ساماندهی اصناف و برخورد با ناهنجاری ها، اواخر هفته گذشته تعدادی از سفره خانه های سنتی و قهوه خانه ها در سطح شهر تهران بازدید صورت گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: در این طرح نظارتی، مأموران به یک واحد سفره خانه در حوالی یکی از خیابان های تهران مشکوک شدند و در بازدید صورت گرفته دریافتند، متصدیان سفره خانه با بستن درهای ورودی و خروجی صنف خود این محل را به پاتوقی برای افراد مجرم کرده اند که با اخذ دستور قضائی پس از ورود به این سفره خانه به علت تخلفات صنفی و غیر اخلاقی محل مورد نظر پلمب شد.

مرادی، در پایان با اشاره به اینکه ۴نفر از عاملان و متصدیان این سفره خانه حسب مقام قضائی دستگیر و با قرار میلیاردی روانه زندان شدند، خاطرنشان کرد: ایجاد فضایی امن و تامین آرامش مردم مهمترین هدف در اجرای طرح های امنیت اجتماعی و اخلاقی است و شهروندان عزیز در صورت مشاهده هر گونه تخلف در واحدهای صنفی، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر