کد خبر: 846420 A

شهردار تهران در خصوص تغییر احتمالی معاون حمل و نقل و ترافیک گفت: اینکه ما هر روزه در شهر تهران و در شهرداری تهران تغییراتی داریم، امری طبیعی است. هر گاه نیاز باشد آرایش مدیران را تغییر می‌دهیم تا نتیجه بهتری در مدیریت بگیریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پیروز حناچی شهردار تهران در حاشیه جشنواره پژوهش و نوآوری در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درخصوص اینکه صحبت از تغییر ساختار شهرداری تهران و حذف معاونت امور مناطق است، اما شنیده شده که فردی را به عنوان معاون امور مناطق در نظر دارید، گفت: علما مثلی دارند که می گوید هرکار دلیلی آمد از آن جویا شوید. هر وقت ما چنین عزل و نصبی انجام دادیم شما هم درباره چرایی آن سوال کنید هنوز چنین انتصابی صورت نگرفته است.

حناچی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر تغییر معاون حمل و نقل و ترافیک گفت: اینکه ما هر روزه در شهر تهران و در شهرداری تهران تغییراتی داریم امری طبیعی است. هر گاه نیاز باشد که این آرایش در میان مدیران تغییر پیدا کند این آرایش را عوض خواهیم کرد و این امر طبیعی است تا نتیجه بهتری در مدیریت بگیریم.

حناچی در پاسخ به این سوال که سخنان شما یعنی اینکه احتمال تغییر آقای پورسید آقایی وجود دارد؟ گفت: به هر تقدیر ما هر روز تغییرات و جا به جایی در شهرداری تهران خواهیم داشت.

شهردار تهران درخصوص شام شب انتخابات شورای عالی استان ها و اهدای هدایای سه میلیون تومانی به اعضا گفت: رقم هدایا این میزان نبوده است و این یک موضوع طبیعی است که وقتی اعضای شورای عالی استانها را به بازدید از اراضی عباس آباد دعوت می‌کنیم به آنها شام بدهیم و هدایایی هم به رسم یادبود بدهیم.

شهردار تهران گفت: آن چیزی که زشت است این است که بخواهیم از یک اتفاق طبیعی حاشیه سازی کنیم و آن را به حاشیه ببریم. ما هم وقتی به شهرهای دیگر می‌رویم از ما پذیرایی می کنند و هدیه می دهند.

حناچی همچنین در پاسخ به این سوال که آقای قیصر مدعی شده اند که اطلاعات بیش از ۲۰ هزار خودروی بدون معاینه فنی را به شهرداری تهران داده است تا از سوی پلیس اعمال قانون شود اما این اتفاق رخ نداده است گفت: با بنده در این خصوص مکاتبه ای انجام نگرفته است.

ترافیک حمل و نقل شهر تهران شهرداری تهران اعمال قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر