کد خبر: 844552 A

صبح امروز در پی تصادف یک دستگاه اتوبوس و با تریلر در محور آبادان به بندر امام خمینی ۱۹ نفر مصدوم شدند.

به گزارش ایلنا، امین منصور رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی آبادان گفت: در ساعت ۰۸:۱۰ امروز ۱۸ آبان ۹۸ طی تماس تلفنی با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ شادگان گزارشی مبنی بر برخورد یک دستگاه اتوبوس وبا تریلر در محور آبادان به سمت بندر امام خمینی (ره) روبه روی صنایع فولاد شادگان دریافت شد.

 منصور اظهار کرد: بلا فاصله پس از دریافت خبر حادثه ۵ دستگاه آمبولانس از اورژنس ۱۱۵ شادگان و دو دستگاه آمبولانس از ماهشهر و بندر امام خمینی در کمترین زمان ممکن به محل حادثه اعزام شدند . پس از رسیدن کارشناسان فوریت های پزشکی به محل و انجام تریاژ ، اقدامات درمانی اولیه بر روی مصدومان انجام شد و مددجویان برای بررسی بیشتر و دریافت خدامات تخصصی به بیمارستان های شهید معرفی زاده شادگان، بیمارستان تامین اجتماعی بندر امام خمینی و بیمارستان حاجیه نرگس ماهشرمنتقل شدند.

منصور در ادامه عنوان کرد: متاسانه از ابتدای فصل پاییز تا به امروز بعلت شرایط اقلیمی منطقه و مه شدید صبحگاهی شاهد تصادفات زیادی در محور های مختلف منطقه بودیم که شماری از هموطنان جان خود را از دست دادند یا مصدوم شدند. برای جلوگیری و کاهش اینگونه حوادث سازمان اورژانس کشور اقداماتی در حوزه آموزش و اطلاع رسانی انجام  داده است . اما نیازمند تلاش بیشتر و ورود کلیه دستگاه های ذیربط جهت کاهش این گونه حوادث را داریم .

اسامی مصدومین حادثه به شرح ذیل است:

بیمارستان شهید معرفی زاده شادگان :

۱-شهید باوی۵۸ساله

۲-منصور سامری۶۱ساله

۳-محمد غبیشاوی۵۷ساله

۴-وهب عبادی نژاد ۵۵ساله

۵-رسول یوسفی ۵۸ساله

بیمارستان تامین اجتماعی بندرامام خمینی :

۶-سعید تمیمی۴۷ساله

۷-شهید سنگوری۶۱ساله

۸-محمدمکارمی۵۳ساله

۹-پرویز کردزنگنه۵۳ساله

۱۰-احمدقیوفی۵۹ساله

بیمارستان حاجیه نرگس ماهشهر:

۱۱-حمیدسبیحاوی۳۲ساله

۱۲-سناکعبی۳۰ساله

۱۳-جعفرابراهیمی۵۲ساله

۱۴-الهام سعیدی۳۲ساله

۱۵-احمدرضابابااحمدی۵۶ساله

بیمارستان راه زینب بندر امام

۱۶-علی طرفی۳۱ساله

۱۷-عبدالحسین محمدی۵۴ساله

۱۸-اسماعیل شبانکاری ۵۶ساله

۱۹-محمود پورفرخ ۵۷ساله

امین منصور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر