کد خبر: 844504 A

توسط دانشگاه تهران؛

نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران، توسط معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، روز چهارشنبه ۲۰ آذرماه در دانشکده ادبیات و علوم انسانی این دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش ایلنا،‌ معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران نهمین آئین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران را روز چهارشنبه ۲۰ آذرماه ساعت ۱۴ در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران با حضور روسا و مسئولان سازمان‌ها و نهادهای ذی‌ربط برگزار می‌کند.

در این مراسم از ۳۰ دانشجو و گروه فداکار شامل۱۲ گروه دانشجویی و ۱۸ دانشجوی فداکار، خانواده دو شهید دانشجوی مدافع حرم و یک دانشجوی مبتلا به مرگ مغزی و یک استاد فداکار با اهدای تندیس فداکاری، لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر می‌شود.

استقرار واحد خونگیری از سوی سازمان انتقال خون، در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برای پذیرش اساتید، کارکنان و دانشجویان داوطلب اهدای خون از برنامه‌های مهم جانبی این رویداد «فرهنگی – دانشجویی» است.

همچنین برگزاری پنج نشست علمی در دانشکده‌های علوم اجتماعی، روانشناسی و علوم تربیتی، کشاورزی و منابع طبیعی و الهیات دانشگاه تهران و اجرای تئاتر خیابانی با عنوان «این کجا و آن کجا!؟» سه‌شنبه ۱۹ آذرماه ساعت ۱۲:۳۰ روبروی مسجد دانشگاه تهران را می‌توان از دیگر ویژگی‌های این دوره از آئین برشمرد.

آئین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران هر سال با همکاری سازمان جهاد دانشگاهی تهران، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان بهزیستی کشور، سازمان انتقال خون ایران، سازمان بسیج دانشجویی کشور، کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

ادبیات دانشجویان ایران دانشگاه تهران مسجد علوم انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر