کد خبر: 843692 A

بسته‌خبری روز شنبه سرویس اجتماعی را بخوانید؛

خودروهای ناایمن و غیراستاندارد پلاک نمی‌شوند، انتقاد دانشجویان از کمبود ظرفیتِ خوابگاه‌ها تا پولی‌سازی دانشگاه برای جبران وضعیت بد مالی، اعتراض با اغتشاش کاملا متفاوت است، آشوب‌ها در ابتدا از خرمشهر و سیرجان آغاز شد، فرودستان جامعه کجا باید نارضایتی خود را اعلام کنند؟! از مهمترین عناوین امروز سرویس اجتماعی خبرگزاری ایلنا است.

به گزارش ایلنا، اهم اخبار اجتماعی امروز، شنبه ۱۶ آذرماه ۱۳۹۸ به شرح زیر است:

خودروهای ناایمن و غیراستاندارد پلاک نمی‌شوند

خودروهای ناایمن و غیراستاندارد پلاک نمی‌شوند/ از حق مردم دفاع می‌کنیم

فرمانده ناجا با بیان اینکه به خودروسازان بارها تذکر داده‌ایم و از آنها خواسته‌‌ایم، خودروهایی که تولید می‌کنند، استانداردهای لازم را داشته باشد، گفت: خودرویی که ایمنی کافی نداشته و استاندارد نباشد، توسط پلیس پلاک نشده و از استفاده آن در داخل جاده‌ها و شهرها جلوگیری خواهیم کرد.

انتقاد دانشجویان از کمبود ظرفیتِ خوابگاه‌ها تا پولی‌سازی دانشگاه برای جبران وضعیت بد مالی

انتقاد دانشجویان از کمبود ظرفیتِ خوابگاه‌ها تا پولی‌سازی دانشگاه برای جبران وضعیت بد مالی

به گفته دبیر شورای صنفی دانشگاه صنعتی شریف مشکلات مالی باعث تغییر رویکرد دانشگاه به سمت پولی‌سازی آموزش شده‌است که نمونه آن راه‌اندازی دوباره پردیس در سال تحصیلی جاری است.

پلیس هیچ برخوردی با معترضان نمی‌کند

تعیین محل برای اعتراضات نیاز به کارِ کارشناسی دارد/اعتراض با اغتشاش کاملا متفاوت است/ پلیس هیچ برخوردی با معترضان نمی‌کند

رییس پلیس پایتخت درباره اجرای اصل ۲۷ قانون اساسی و تعیین محل‌هایی برای تجمعات گفت: درخصوص مشخص شدن مکان‌هایی برای اعتراضات، باید بگویم که این موضوعی است که باید در خصوص آن کار کارشناسی انجام شود.

 آشوب‌ها در ابتدا از خرمشهر و سیرجان آغاز شد

باید درباره حوادث اخیر کشور مطالعه بیشتری کنیم/ آشوب‌ها در ابتدا از خرمشهر و سیرجان آغاز شد/ با حمله مسلحانه به پایگاه‌های نظامی مقابله کردیم

فرمانده ناجا با بیان اینکه موضوع سهمیه بندی بنزین از اردیبهشت امسال در دستور کار قرار گرفت و دولت این موضوع را پیگیری کرد، گفت: نیروی انتظامی در جلسه شورای امنیت اعلام کرد، در مورد زمان و قیمت تجدید نظر شود.

آغاز ثبت‌نام در انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۹ از امروز

آغاز ثبت‌نام در انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۹ از امروز

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت:‌ ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز شنبه ۱۶ آذر ماه آغاز می‌شود.

فرودستان جامعه کجا باید نارضایتی خود را اعلام کنند؟!

درخواست‌ها و مطالبات مردم پابرجاست/شایستگان باید مملکت را اداره کنند/ فقرا و طبقه متوسط در اعتراضات اخیر کنار هم بودند/ فرودستان جامعه کجا باید نارضایتی خود را اعلام کنند؟!

یک جامعه‌شناس گفت: مسئولان اگر توانمندی اداره مملکت را ندارند، کنار بروند و اجازه دهند، شایستگان مملکت را اداره کنند.

قالیباف:  همسرم در شهرداری یک ریال هم حقوق نگرفت

دانشجویان: آقای قالیباف تکلیف املاک نجومی را روشن کنید

قالیباف: جامعه و قوه قضائیه به شدت با فساد مبارزه می‌کنند/ همسرم در شهرداری یک ریال هم حقوق نگرفت/ دانشجویان: آقای قالیباف تکلیف املاک نجومی را روشن کنید/فقط برای انتخابات تبلیغ می‌کنید

شهردار اسبق تهران گفت: مشکل اساسی ما اینجاست که می‌خواهیم کشور را به صورت شرطی اداره کنیم، وقتی می‌گوییم هم چرخ سانتریفیوژ و هم چرخ زندگی مردم بچرخد، کشور را شرطی می‌کنیم و در نهایت هر دوی این مورد تعطیل می‌شود.

آخرین دانشجوی بازداشتی در حوادث اخیر آزاد شد

آخرین دانشجوی بازداشتی در حوادث اخیر آزاد شد

در ابتدای مراسم روز دانشجو در دانشگاه تهران که با حضور رئیس قوه قضائیه در حال برگزاری است خبر آزادی آخرین دانشجوی بازداشتی در حوادث اخیر اعلام شد.

آخرین آمار از قربانیان آنفلوانزا در کشور/ شیب ابتلا نزولی شد

آخرین آمار از قربانیان آنفلوانزا در کشور/ شیب ابتلا نزولی شد

معاون بهداشت وزارت بهداشت از شیب نزولی میزان ابتلا به آنفلوانزا در کشور خبر داد.

بسته خبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر