کد خبر: 841882 A

رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی از دستگیری شروری سابقه دار و کشف سلاح سرد و گرم از مخفیگاه وی خبر داد و گفت: متهم در فضای مجازی افراد را به برهم زدن نظم عمومی تشویق و ترغیب می کرد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ"بهنام ایرانمنش " با اعلام این خبر، گفت: در پی وقوع نا آرامی های اخیر در کشور، از سوی مردم گزارشی در خصوص فعالیت یکی از شرور سابقه دار شمال تهران دریافت کردیم که حکایت از این داشت: این فرد شرور در فضای مجازی مردم را به اغتشاش، تجمع و برهم زدن نظم عمومی دعوت می کند.

وی ابراز داشت: با اعلام شکایت های مردمی، ماموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی شناسایی و دستگیری متهم را در دستور کار خود قرار دادند و موفق شدند مخفیگاه وی را در حوالی محله پونک شناسایی کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، ادامه داد: با دستور قضائی صبح روز گذشته یازدهم آذر ماه متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.

ایرانمنش تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد یک قبضه سلاح شکاری و چند قبضه سلاح سرد (قمه) کشف شد.

رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد، خاطرنشان کرد: تلاش برای دستگیری سایر همدستان وی در دستور کار این پلیس قرار دارد.

رییس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر