کد خبر: 841837 A

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۹ ثبت تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه چهاردهم آذر ماه ۹۸ تمدید شد.

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درباره تمدید ثبت نام در آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز سال ۹۹ گفت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۹ ثبت نام نکرده‌اند مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره دکتری سال ۹۹ تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه چهاردهم آذر ماه ۹۸ تمدید شد.

وی ادامه داد: تا ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه امروز سه شنبه ۱۲ آذر سال ۹۸ تعداد ۸۶ هزار و ۱۷۵ داوطلب نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون اقدام کرده‌اند.

توکلی افزود:‌ به کلیه داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام اقدام نکرده‌اند تاکید می‌شود در این مهلت تمدید شده تا حداکثر ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۴ آذر ۹۸ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور، مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های منتشره این سازمان نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه‌متمرکز سال ۹۰ و ۹۱ از طریق سایت سنجش اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ضمنا این مهلت قابل تمدید نخواهد بود. همانطور که قبلا هم اعلام شده این آزمون در هفت گروه آموزشی و ۲۴۵ کد رشته امتحانی برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه نوبت دوم شبانه دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه پیام نور دانشگاه ها و موسسات آموزشی غیردولتی و دولتی پردیس خودگردان دانشگاه ها در روز جمعه نهم اسفند ۹۸ در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار خواهد شد.

حسین توکلی دکتری 99
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر