کد خبر: 840938 A

سردار محمدرضا مهماندار اظهار کرد: با توجه به مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا امشب (یکشنبه) هم مانند دو شب گذشته ورود و تردد کامیون‌ها در محدوده شهر تهران ممنوع است.

به گزارش ایلنا، سردار محمدرضا مهماندار اظهار کرد: با توجه به مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا امشب (یکشنبه) هم مانند دو شب گذشته ورود و تردد کامیون‌ها در محدوده شهر تهران ممنوع است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر شهروندان کامیونی در حال تردد در شهر و یا در حال تخلیه و بارگیری را در پایتخت مشاهده کردند، چگونه تخلف را به اطلاع پلیس برسانند، گفت: شهروندان می توانند موارد تخلف را به مرکز فوریت های پلیس (۱۱۰) اعلام کنند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: طرح زوج و فرد از درب منزل که به منظور کاهش آلودگی هوای پایتخت روز گذشته برگزار شده بود از ساعت ۱۸ روز گذشته به پایان رسیده است و تمامی خودروها می توانند در شهر تردد کنند.

وی افزود: البته این را هم یادآوری می کنم که تردد در محدوده طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا، کما فی السابق ،بدون تغییر اجرا می‌گردد.

سردار مهماندار در پایان گفت: امیدواریم از فردا در پایتخت شاهد هوای پاک باشیم تا بتوانیم از فردا شب اجازه تردد به کامیون ها در پایتخت را بدهیم.

سردار محمدرضا مهماندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر