کد خبر: 840916 A

سرهنگ فروزان خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از رهایی نوجوان ۱۶ ساله از چنگال آدم ربایان در کمتر از یک ساعت در شهرستان "بندرترکمن" خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ مسعود فروزان اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع آدم ربایی در یکی از محله های بندرترکمن، بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان تصریح کرد: با حضور ماموران در محل مشخص شد نوجوان ۱۶ ساله ای در باشگاه مشغول ورزش بوده که راکبان یک دستگاه موتورسیکلت با تهدید و توسل به زور، وی را ربوده و به مکانی نا معلوم گریخته اند.

سرهنگ فروزان خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع، پیگیری های پلیس آغاز شد و پس از رصد سرنخ های موجود و یک سری اقدامات اطلاعاتی سرانجام ماموران موفق شدند ۲ متهم و گروگان را در یکی از پارک های سطح شهرستان شناسایی و درعملیاتی ضربتی آدم ربایان را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به تحویل نوجوان ۱۶ ساله به خانواده اش، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات مقدماتی پلیس انگیزه خود از ارتکاب جرم را مشکلات شخصی عنوان کردند.

سرهنگ فروزان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، گفت: خانواده نوجوان ربوده شده از اقدام سریع و هوشمندانه پلیس تشکر کرده و برای نیروهای خدوم انتظامی آرزوی سلامتی و توفیق کردند.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر