کد خبر: 840026 A

در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا اعلام شد:

سرهنگ موسوی پور از فک پلاک ۱۵۰ خودرو به دلیل ایجاد آلایندگی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا سرهنگ موسوی پور نماینده پلیس راهور در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران که عصر امروز با حضور معاون استاندار تهران در استانداری برگزار شد، گفت: روزانه ١٠٠٠ دستگاه خودرو اعمال قانون می‌شوند، همچنین ١۵٠ خودرو نیز به دلیل آلایندگی فک پلاک و به تعمیرگاه اعزام شده است.

در ادامه این جلسه شاهسوند نماینده وزارت بهداشت با ارائه گزارشی با اشاره به تداوم آلودگی هوا خاطر نشان کرد: برای جلوگیری از خسارت و مرگ و میر ناشی از آلودگی هوا باید تصمیمات جدی اتخاذ شود.

همچنین محمد تقی زاده، معاون استاندار تهران نیز با اشاره به تعطیلی مدارس در تمامی مقاطع در دو نوبت صبح و عصر گفت: دانشگاهها نیز در استان تهران بجز سه شهرستان دماوند، فیروزکوه و پردیس تعطیل هستند همچنین فعالیت‌های ورزشی و مسابقات ورزشی فردا در تهران لغو می‌شود. بر این اساس بازی فردای دو تیم پرسپولیس - نساجی در ورزشگاه آزادی انجام نخواهد شد.

وی ادامه داد: بعد از ظهر فردا (شنبه ۹ آذرماه) با بررسی دوباره شاخص‌های آلایندگی در سطح استان تهران با هماهنگی اعضای کمیته اضطرار آلودگی هوا تصمیمات لازم برای روز یکشنبه اتخاذ و به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

کمیته اضطرار آلودگی هوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر