کد خبر: 839831 A

سرهنگ منافی خبر داد:

فرمانده گشت انتظامی یگان امداد پایتخت از دستگیری ۲ مامور قلابی در محدوده خیابان مولوی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ افشین منافی از کشف یک دستگاه بی‌سیم و چراغ ال‌ای دی و دستگیری ۲ مامور قلابی خبر داد و توضیح داد: روز گذشته ماموران واحد گشت انتظامی قرارگاه شرق هنگام گشت‌زنی در محدوده خیابان مولوی متوجه رفتار‌های مشکوک راننده و سرنشین یک‌دستگاه خودروی سواری سمند می‌شوند و مدتی این خودرو را تحت مراقبت قرار دادند.

فرمانده گشت انتظامی یگان امداد پایتخت با بیان اینکه سرنشین خودرو یک‌دستگاه بی‌سیم در دست داشت و سعی می‌کرد سایر افراد متوجه بی‌سیم وی بشوند، عنوان کرد: با مشاهده یک‌دستگاه بی‌سیم در دست سرنشین خودرو ظن پلیس نسبت به آن‌ها افزایش یافت.

منافی افزود: ماموران گشت انتظامی برای بررسی بیشتر دستور توقف خودرو را اعلام می‌کنند و سپس در یک عملیات پلیسی موفق می‌شوند خودروی متهمان را توقیف و راننده و سرنشین خودرو را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو متهمان یک دستگاه بی سیم، یک عدد چراغ گردان پلیسی، و مقداری کارت عابر بانک به نام افراد مختلف و مقداری وجه نقد کشف شد.

وی ابراز داشت: متهمان در همان بازجویی اولیه به جرم خود مبنی بر زورگیری از افراد تحت پوشش پلیس اعتراف کردند و هر ۲ متهم برای سیر مراحل قانونی و تحقیقات تکمیلی در اختیار عوامل پلیس پیشگیری قرار گرفتند.

سرهنگ افشین منافی یگان امداد پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر