کد خبر: 839555 A

سرهنگ جلیلیان خبر داد:

سرکلانتر هفتم پایتخت از دستگیری 2 موبایل قاپ حرفه ای که برای تامین هزینه تفریح هایشان 200 فقره موبایل قاپی کرده بودند، خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در توضیح این خبر بیان داشت: چهارم آذرماه سال‌جاری ساعت 17:30 تیم عملیات کلانتری 117 جوادیه هنگام گشت‌زنی در خیابان مولوی، راکب و ترک‌نشین یک‌دستگاه موتورسیکلت آپاچی را مشاهده کردند که پلاک انتظامی موتورسیکلت‌شان را مخدوش کرده بودند.

به گزارش ایلنا، سرکلانتر هفتم پایتخت عنوان کرد: مدتی ماموران رفتار این 2 موتورسوار را تحت مراقبت قرار دادند تا این که مشخص شد، این 2 موتورسوار در حال انتخاب شهروندی برای موبایل قاپی هستند.

این مقام انتظامی با اشاره به ادامه مراقبت های ویژه پلیسی، گفت: موتورسواران که موفق به انتخاب سوژه شده بودند، قصد موبایل قاپی داشتند اما با عملیات پلیسی مواجه و دستگیر شدند.

جلیلیان با بیان اینکه هر 2 ­متهم، 21 و 20 ساله هستند و در تحقیقات پلیسی به جرم ارتکابی اعتراف کردند، گفت: در بررسی‌های بیشتر از متهمان، 7 گوشی سرقتی کشف شد.

سرکلانتر هفتم پایتخت ابراز داشت: متهمان در کلانتری جوادیه به 200 فقره سرقت اعتراف و اظهار داشتند که گوشی‌های سرقتی را به 2 مالخر در محدوده‌های خیابان‌های مولوی و حافظ فروخته و برای تامین هزینه تفریح‌های خود موبایل‌قاپی می‌کردند.

جلیلیان با بیان اینکه هر 2 متهم اظهارداشتند: سرقت‌ها را در محدوده خیابان‌های فردوسی، چهارراه استانبول، خزانه و مولوی مرتکب شده‌اند، گفت: دستگیری مالخران و شناسایی مال‌باختگان در دستور کار قرار دارد.

سرقت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر