کد خبر: 839509 A

سردار محمدیان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان البرز، گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی استان البرز عوامل اصلی به آتش کشیدن فروشگاه های "امیران و رفاه منطقه کیانمهر کرج" شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، سردار عباسعلی محمدیان با اعلام این خبر گفت: در جریان اعتراضات مردمی مبنی بر افزایش قیمت بنزین که با سناریو سازی عوامل خارجی و اجرای آن توسط عده‌ای خودفروخته تبدیل به اغتشاش خیابانی و چپاول اموال عمومی و خصوصی شد، تعدادی از این اغتشاشگران در منطقه "کیانمهر کرج" با حمله به فروشگاه های زنجیره ای اقدام به سرقت وسایل آن کرده بودند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان البرز با انجام اقدامات اطلاعاتی پیچیده و به کارگیری موارد پلیسی، موفق به شناسایی ۳ نفر از عناصر اصلی اغتشاشات منطقه "کیانمهر" شده و با هماهنگی مقام قضائی در چندین عملیات جداگانه متهمان را دستگیر کردند.

وی افزود: این متهمان علاوه بر تحریک جوانان و نوجوانان به اغتشاش و تخریب اموال عمومی، از این تحرکات سوء استفاده کرده و به مراکز خرید و فروشگاه های "رفاه و امیران" حمله ور شده و اقدام به چپاول وسایل آن ها کرده بودند.

سردار محمدیان اضافه کرد: بررسی های ماموران حاکی از گرایش و وابستگی این افراد به عناصر سلطنت طلب است که با هدف غارت اموال عمومی و نا امن کردن فضای جامعه اقدام به تخریب و آتش زدن فروشگاه ها و سرقت آ ن ها کردند.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه این متهمان، مقادیر زیادی اموال مسروقه که درجریان اغتشاشات به سرقت رفته بودند، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز تاکید کرد: نیروی انتظامی به عنوان متولی اصلی تامین امنیت، با شناسایی عوامل اصلی نا آرامی های اخیر، با شدت با این گونه افراد برخورد خواهد کرد

فرمانده انتظامی استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر