کد خبر: 839225 A

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تعداد ۱۶ هزار و ۳۰۰ نفر در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی (به جز دانشگاه آزاد اسلامی) و همچنین تعداد ۸ هزار و ۲۱۹ از پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به تکمیل ظرفیت کردند.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده ۱۶ هزار و ۳۰۰ نفر در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی (به جز دانشگاه آزاد اسلامی)  و همچنین تعداد  ۸ هزار و ۲۱۹ از پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی  اقدام به تکمیل ظرفیت کردند. اطلاعات نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان امروز چهارشنبه ششم آذر بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org اعلام شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان پذیرفته‌شده نهایی برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی به مفاد اطلاعیه‌ای که همراه با اعلام اسامی منتشر شده است، مراجعه کنند. باتوجه به اینکه تعداد ۲ هزار ۹۴ نفر از پذیرفته شدگان مذکور که هم در ریف از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی در این مرحله قرار گرفته‌اند باید پذیرفته شدگان توجه داشته که فقط می‌توانند در یکی از کدرشته‌محل‌های قبولی ثبت‌نام کنند و به عبارت دیگر  مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولی نیستند.

توکلی افزود: بر اساس آمار گزارش شده تعداد ۳۱ هزار و ۲۶۹ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت کد رشته‌های ارشد مؤسسات آموزش عالی شرکت کردند. 

آموزش عالی دانشگاه آزاد اسلامی سازمان سنجش آموزش کشور کارشناسی ارشد مشاور عالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر