کد خبر: 838052 A

سرهنگ اکبری خبر داد:

فرمانده انتظامی زاهدان گفت: باند ۵ نفره سرقت‌های مسلحانه در شهر زاهدان دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حمیدرضا اکبری در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه منزل در یکی از مناطق شهر زاهدان موضوع در دستورکار مأموران دایره تجسس کلانتری ۱۷ قرار گرفت.

فرمانده انتظامی زاهدان افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد سارقان با یک دستگاه پراید ۱۳۲ سفید رنگ و تهدید شهروندان با یک قبضه سلاح ساچمه زن وینچستر این سرقت ها را مرتکب می شوند.

وی تصریح کرد: مأموران کلانتری ۱۷ با اشراف اطلاعاتی و انجام یکسری اقدامات تخصصی اعضای این باند سرقت را در محلات مختلف شهر زاهدان شناسایی کردند.

سرهنگ اکبری گفت: با شناسایی مخفیگاه سارقان، صبح روز گذشته متهمان با هماهنگی قضائی در چند عملیات ضربتی و غافلگیرانه در محله های زاهدان دستگیر شدند.

وی با اشاره به توقیف خودروی پراید از اعضای این باند بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، علاوه برکشف یک قبضه سلاح وینچستر و مهمات مربوطه، ۳ دستگاه گوشی موبایل، ۲ دستگاه تلویزیون ال ای دی، ۴دستگاه کیس رایانه و ۲دستگاه پلی استیشن مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی زاهدان با اشاره به اینکه متهمان برای تحقیقات تکمیلی و کشف سرقت‌های دیگر به پلیس آگاهی منتقل شده‌اند، عنوان کرد: دستگیری سارقان توسط مأموران انتظامی در راستای برقراری امنیت پایدار در سطح جامعه صورت می‌گیرد و پلیس با عزمی راسخ به هیچ وجه اجازه نمی‌دهد عده ای هنجار شکن با دست درازی به اموال مردم  امنیت شهروندان را مختل کنند.

زاهدان سرقت مسلحانه سرهنگ حمیدرضا اکبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر