کد خبر: 837796 A

رئیس پلیس راه استان گیلان از جان باختن ۴ تن و مجروح شدن ۳ نفر بر اثر برخورد یک دستگاه پژو ۲۰۶ با خودرو سواری پراید در محور "رضوانشهر - انزلی" خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حسین محمد‌پور در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف در محور "رضوانشهر - انزلی"، بلافاصله ماموران پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل اعلامی مشخص شد یک دستگاه پژو ۲۰۶ که از محور رضوانشهر به انزلی محله سنگاچین در حال تردد بود با یک دستگاه پراید برخورد کرده است.

وی بیان داشت: در این حادثه ۲ تن از سرنشینان خودرو پژو ۲۰۶ و نیز راننده سواری پراید مرد و سرنشین وی که زنی ۳۷ ساله بود به علت شدت جراحات وارده در صحنه تصادف جان باختند.

سرهنگ محمد‌پور تصریح کرد:  زن ۳۵ ساله ای که راننده خودرو پژو ۲۰۶ بود و سرنشینان سواری پراید که دو دختر‌ ۱۴ و ۱۱ ساله بودند در این حادثه مجروح و به بیمارستان انتقال یافتند.

رئیس پلیس راه استان گیلان تصریح کرد: علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه در حال بررسی است.

وی با بیان اینکه خواب آلودگی ، دشمن رانندگی سالم است و هوشیاری کامل راننده، ایمنی عبور و مرور را تضمین خواهد کرد گفت: چنانچه در طول رانندگی احساس خستگی و خواب آلودگی بر شما غلبه کرد حتماً از ادامه رانندگی خودداری کنید.

سرهنگ حسین محمد پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر