کد خبر: 836238 A

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: باید برنامه سه‌جانبه‌ای میان شورا، شهرداری و معاونت علمی و فناوری ایجاد شود تا بتوانیم علاوه بر کاهش هزینه‌ها، کیفیت خدمات در حوزه محیط زیست را افزایش دهیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، زهرا صدراعظم نوری در جریان یکصد و هفتاد و هفتمین جلسه شورای شهر تهران پس از اظهارات سورنا ستاری، معاون ریاست جمهوری در صحن شورای شهر تهران گفت: محیط زیست جهان حال خوبی ندارد که به طبع آن محیط زیست ایران و تهران نیز از وضعیت مناسبی برخوردار نیست.

وی با تاکید بر اینکه باید به محیط زیست به عنوان یک حوزه فرابخشی نگاه شود، تصریح کرد: نگاه فرابخشی باعث می‌شود تا بتوانیم با عملکرد درست مردم را به حقشان برسانیم.

نوری با تاکید بر ضرورت وجود برنامه در حوزه حمل و نقل و محیط زیست گفت: در این راستا نقش تکنولوژی و افراد خلاق و استارتاپ‌ها بسیار موثر است و باعث بهبود کیفیت زندگی می‌شود.

نوری با اشاره به جلسه‌ای که کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر با استارتاپها داشت، گفت: موضوع این جلسه درباره پسماند بود اما خروجی قابل اجرایی از آن حاصل نشد. تقاضا می‌کنم از آنجایی که کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران این آمادگی را دارد که موضوع را در قالب کارگروهی به صورت جدی دنبال کند، برنامه سه‌جانبه‌ای بین شورا، شهرداری و حوزه علمی و فناوری ریاست جمهوری ایجاد شود تا بتوانیم علاوه بر کاهش هزینه‌ها، شاهد افزایش کیفیت خدمات در حوزه محیط زیست باشیم.

شورای شهر تهران شهرداری علمی و فناوری کاهش هزینه محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر