کد خبر: 836080 A

رئیس شورای شهر تهران به شهرداری تهران در خصوص توجه به تامین اعتبار برای سرانه‌های خدماتی در شهر تذکر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن هاشمی در یکصد و هفتاد و هفتمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری گفت: ابتدا از مجلس شورای اسلامی برای تصویب کلیات لایحه درآمد پایدار و همه کسانی که این موضوع را در مجلس پیگیری کردند، از جمله نمایندگان مجلس، نمایندگان شهر تهران و شورای عالی استانها تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: این طرح حاصل بسیار زیادی برای مدیریت شهری خواهد داشت که به عنوان یک اثر مهم از دولت و مجلس شورای اسلامی برای کشور خواهد بود.

وی در ادامه افزود: تذکر من در خصوص طرح جامع و طرح تفصیلی شهر تهران است که بیش از ۱۲ سال از آن می‌گذرد اما هنوز بحث تامین سرانه‌های خدماتی براساس استاندارد به ویژه در بخش تجهیزات تاسیسات شهری اقدام اساسی نشده است.

وی ادامه داد: امروز روز جهانی سرویس بهداشتی نیز بوده و خوب است که شهرداری در برنامه‌های خود چند چشمه برای افتتاح می‌گذاشت.

هاشمی ادامه داد: البته مسئله سرویس بهداشتی نباید از دید مسئولان شهری مغفول بماند. به ویژه افتتاح سرویس بهداشتی برای مردان نیز مورد توجه شهرداری قرار گیرد.

رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: شهرداری در کنار هر خدمتی که به شهروندان می‌رساند باید مسئله تامین سرانه‌های خدماتی را نیز مد نظر قرار دهد و موضوع تامین اعتبار برای سرانه‌های خدماتی را مورد توجه قرار دهد.

هاشمی در پایان گفت: بحث تاسیسات در طرح طرح تفصیلی جا مانده است که باید برای آن ارائه راهکار شود.

محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر