کد خبر: 835312 A

جانشین پلیس‌راه راهور ناجا اعلام کرد؛

جانشین رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: محورهای ۱۱ استان کشور بارانی و ترافیک سنگین در محورهای منتهی به پایتخت در جریان است.

به گزارش ایلنا، ایوب شرافتی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار کرد: در استان گیلان محورهای اسالم – خلخال، پونل – خلخال، دیلمان و لوشان و همچنین در استان قزوین گردنه آوج بارش برف را داریم. در استان‌های گیلان و مازندران در اکثر محورها بارش باران داریم.

جانشین پلیس راه ناجا گفت: توصیه می‌شود در استان گیلان، محورهای لاهیجان – دیلمان، اسالم – خلخال، پونل – خلخال و لوشان رانندگان با استفاده از زنجیر چرخ تردد کنند. همچنین در آزادراه  کرج به تهران محدوده پل کلاک و آزادراه کرج به قزوین و بالعکس محدوده امامزاده طاهر و آزادراه قزوین به کرج محدوده پل حصارک تا پلیس راه مهرشهر و از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و محور قدیم تهران به بومهن، محدوده پلیس راه جاجرود تا محدوه شهر بومهن و آزادراه تهرا- ساوه تقاطع رباط کریم ترافیک سنگین است.

سرهنگ شرافتی تصریح کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار می باشند. تردد در محورهای فیروزکوهف چالوس و ازادراه قزوین- رشت روان است.  مجدد یادآور می‌شوم که بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های تهران، البرز، اردبیل، اصفهان، گلستان، زنجان، قم، گیلان، قزوین، مازندران  و مرکزی داریم. محور قدیم پل دختر- خرم آباد، شهداد – نهبندان، شمشک – دیزین، اولنگ- شاهرود، شهداد- اوندوهجرد  به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.

جانشین پلیس راه ناجا ادامه داد: کمربندی دهلران مسدود و تردد از داخل شهر دهلران انجام می‌شود. بسیاری از رانندگان یا زنجیر چرخ به همراه خود ندارند و یا آموزش بستن زنجیر چرخ را بلد نیستند. به همین منظور به مردم توصیه می کنیم نحوه استفاده از زنجیر چرخ را یاد بگیرند تا هم برای خود استفاده کنند و هم برای به مردم دیگر بتوانند کمک کنند.

محورهای مواصلاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر