کد خبر: 835245 A

سنندجی در گفت‌و‌گو با ایلنا:

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: مشکلات امروز به دلیل شرایط آب‌و‌هوایی است و اتوبوس‌های شرکت واحد با حداکثر ظرفیت در خطوط فعال هستند.

«پیمان سنندجی» مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در خصوص خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی تهران به شهروندان به خبرنگار ایلنا گفت: شرکت واحد اتوبوسرانی از ابتدای بارش‌ها آمادگی کامل دارد و در حال سرویس‌رسانی به شهروندان است و اگر در نقطه‌ای از شهر وقفه‌ و انسدادی وجود دارد به دلیل شرایط آب و هوایی و لغزندگی مسیرها است.  

وی با اشاره به اینکه به دلیل ترافیک سنگین شاهد ورود خودروهای شخصی به مسیر ویژه اتوبوس‌ها بودیم که در حرکت اتوبوس‌های بی.آر.تی اخلال ایجاد شد، اظهار داشت: لغزندگی معابر نیز در تشدید این اتفاق موثر بوده است. البته از صبح تاکنون تصادفی نداشتیم.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تاکید کرد: لحظه به لحظه در حال رصد ناوگان اتوبوسرانی هستیم و مشکلات امروز به دلیل شرایط آب‌و‌هوایی است و اتوبوس‌های شرکت واحد با حداکثر ظرفیت در خطوط فعال هستند.

سنندجی در پایان تاکید کرد: اتوبوس‌‌های شرکت واحد اتوبوسرانی به صورت حداکثری در سطح شهر حضور دارند و در حال خدمات رسانی به شهروندان تهرانی هستند، همچنین عوامل فنی و گشت‌های اتوبوسرانی در خطوط حضور دارند و در حال نظارت بر عملکرد تمامی خطوط هستند.

 

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران پیمان سنندجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر