کد خبر: 833525 A

ملکی خبر داد:

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از مهار آتش در هتل مارلیک خیابان طالقانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران درباره جزئیات حریق در هتل مارلیک تهران گفت: ساعت ۹:۵۹ دقیقه صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک مجتمع اقامتی در خیابان طالقانی تقاطع خیابان سمیه به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اطلاع داده شد. بلافاصله دو ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تجهیزات به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: البته تعداد ایستگاه‌های اعزامی در وهله اول بیش از این بود و در ابتدا چهار ایستگاه به محل اعزام شدند اما در کمتر از چهار دقیقه نیروی اول به محل می‌رسد و اعلام می‌کند که نیروهای کمکی متوقف شوند و همان دو ایستگاه کافی است.

ملکی اشاره کرد: محل حریق یک ساختمان اقداماتی- تجمعی بوده که آتش سوزی در طبقه سوم در یک انباری ۳۰ متری که محل نگهداری ملحفه، پتو، لوازم خانه داری بوده، رخ داده است. آتش در حال گسترش بوده که آتشنشانان سریعا در محل حاضر شدند و به سرعت آتش را تحت کنترل خودشان در آوردند و خوشبختانه از گسترش آن جلوگیری کردند، همچنین حتی نیاز به تخلیه افراد در طبقات دیگر نبود زیرا شدت آتش کاهش یافت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران در پایان گفت: خوشبختانه هیچ مصدوم و یا تلفاتی در این حادثه گزارش نشده و همانطور که گفتم آتش در همان چند دقیقه اول مهار شد. توصیه می‌شود که اماکن تجمعی وضعیت ایمنی بهتری داشته و حداقل مجهز به سیستم‌های اعلام اطفاء اتوماتیک باشند، همچنین کسانی که در این اماکن کار می‌کنند باید طریقه به کاری گیری خاموش کننده‌ها را بدانند.

آتش سوزی شهر تهران آتش محل مهار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر