کد خبر: 833299 A

در پی تداوم آلودگی هوا اعلام شد؛

معاون استاندار تهران گفت: با توجه به تداوم آلودگی هوا تعطیلی مدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی شهرستان‌های پیشوا، ورامین، پاکدشت، قرچک و ناحیه یک و ۲ شهرری و کهریزک در روز سه شنبه تعطیل خواهند بود.

محمد تقی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به تداوم آلودگی هوا در برخی مناطق گفت: مدارس برخی شهرستان‌های استان تهران فردا (سه شنبه) در دو شیفت صبح و عصر در مقطع ابتدایی و پیش‌دبستانی تعطیل است.

وی ادامه داد: بر این اساس مدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی شهرستان‌های پیشوا، ورامین، پاکدشت، قرچک و ناحیه یک و ۲ شهرری و کهریزک در روز سه شنبه تعطیل خواهند بود.

معاون استاندار تهران با اشاره به آلودگی هوا در تهران خاطرنشان کرد: براساس نتایج پایش‌های ایستگاه‌ها در سطح شهر تهران، شاخص آلودگی روی عدد ۱۳۰ بود که از عدد ۱۵۰ کمتر بود، بنابراین مدارس شهر تهران فردا تعطیل نیست.

تقی‌زاده با اشاره به پیش‌بینی تداوم آلودگی هوا و انباشت آلاینده‌ها طی روزهای آینده تصریح کرد: تمامی مصوبات کمیته اضطرار که روز یکشنبه اعلام شده است در روزهای آینده نیز اعمال می‌شود. برخی از این مصوبات شامل افزایش ۵۰ درصدی عوارض طرح ترافیک، نیم بها شدن بلیت مترو و اتوبوس، ممنوعیت تردد کامیون‌ها در شب هنگام تا پایان هفته است.

 

معاون استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر