کد خبر: 831362 A

رییس پلیس پیشگیری از پلمپ ۶۳ واحد مسکونی که‌ به پاتوق سارقان و معتادان تبدیل شده بود در محدوده میدان امام حسین خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در حاشیه طرح انظباط اجتماعی در جمع خبرنگاران گفت: طرح انضباط اجتماعی در محلات محدوده امام حسین ع در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه سه ماه کار اطلاعاتی درخصوص پاکسازی این مناطق انجام شد، خاطرنشان کرد: سه محله اطراف میدان امام حسین (ع) شناسایی شد که افرادی در این محدوده‌ها اقدام به فروش موادمخدر و قاچاق کالا می‌کردند. اخطار پلمب و تخلیه منازل به آن‌ها داده شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به اخطار ده روزه دادستانی برای تخلیه این منازل تصریح کرد: حدود ۶۳ واحد در ۳۷ خانه پلمب شد، در یکی از خانه‌ها ۳۰۰ نفر سکونت داشتند که به طور متوسط شبانه ۳۰ هزار تومان برای اجاره هر نفر پرداخت می‌شد.

به گفته رییس پلیس پیشگیری پایتخت طبق هماهنگی با مرجع قضایی این طرح‌ها در سطح پایتخت انجام خواهد شد.

سردار ظهیری تاکید کرد: مالکانی که دارای منازل اینچنینی هستند باید از مراکز ذی ربط مجوز برای اجاره دهی داشته باشند. با هماهنگی با مسئولان مربوطه اتباع خارجی که در این خانه ساکن بودند تحویل آن‌ها داده خواهد شد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: درحاشیه این طرح ۷۰۰ معتاد متجاهر نیز در این محدوده جمع آوری و ۴ سارق و خرده فروش موادمخدر دستگیر شدند و ۷ کیلوگرم انواع موادمخدر، ۲ خودرو و ۳ موتورسیکلت از مخفیگاه سارقان کشف شد.

وی افزود: تمام مناطق تهران که به این شکل آلوده هستند و به پاتوق معتادان تبدیل شده اند در تیر رس پلیس هستند و به نوبت عملیات‌ها برای پاکسازیشان انجام خواهد شد

 

امام حسین انضباط اجتماعی معتاد موتورسیکلت پلیس پیشگیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر