کد خبر: 830385 A

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف بیش از ۱۱۵ میلیارد تومان سوخت و کالای قاچاق در ۷ ماه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار محمد قنبری در بیان جزئیات این خبر گفت: فرماندهی انتظامی استان در راستای مبارزه با قاچاق کالا و تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص اقتصاد مقاومتی تدابیر ویژه ای را در دستور کار قرار داده و اجرایی کرده است.

وی افزود: پلیس سیستان و بلوچستان از ابتدای سال تا پایان مهرماه، ۱۱۵ میلیارد و ۱۶۴ میلیون و ۵۲۴ هزار و ۶۰۰ تومان سوخت و انواع کالای قاچاق کشف کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۶ درصد رشد داشته است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف ۷ میلیون و ۷۹۶ هزار و ۷۹۲ لیتر انواع سوخت قاچاق در ۷ ماهه نخست سال جاری بیان کرد: در این مدت ۲۴۷ خودروی تانکردار و سوختکش توقیف و ۲۰۷ نفر نیز در این خصوص دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی ابراز داشت: در مدت یاد شده، بیش از ۱۰۴ باند حرفه ای قاچاق کالا و سوخت شناسایی و متلاشی شدند که رشد ۱۶ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد.

به گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در انجام ماموریت‌ها، خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت برخورد با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی، مراتب را سریعا از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر