کد خبر: 828790 A

برخورد شدید پژو۲۰۶ با پراید در محور"نیکشهر" به "ایرانشهر " ۴ کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش ایلنا، سرهنگ یداله ستوده رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان در تشریح جزئیات این حادثه گفت: روز گذشته یک فقره تصادف فوتی در کیلومتر ۸۱ محور "نیکشهر" به "ایرانشهر" به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیم گشت تصادفات پلیس راه به همراه نیروهای امدادی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی تصریح کرد: با بررسی به عمل آمده مشخص شد، یک دستگاه پژو ۲۰۶ با ۴ سرنشین با یک دستگاه پراید با ۲ سرنشین به صورت رخ به رخ برخورد کرده است.

سرهنگ ستوده عنوان کرد: در این حادثه متأسفانه راننده پراید و ۳ سرنشین خودروی پژو ۲۰۶ به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و راننده پژو۲۰۶ و سرنشین پراید نیز مصدوم و  توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس پلیس راه جنوب استان خاطر نشان کرد: علت تامه تصادف توسط کارشناسان پلیس راه ناتوانی راننده پژو ۲۰۶ در کنترل خودرو به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شده است.

سرهنگ ستوده با اشاره به دوطرفه بودن بیشتر محورهای مواصلاتی  استان از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند خواست با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و رعایت سرعت مطمئنه سلامت خود و دیگران را حین سفر تضمین کنند.

تصادف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر