کد خبر: 828341 A

رییس دانشگاه فنی و حرفه ای، طی حکمی سید حیدر میرفخرالدینی را به عنوان سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه‌ای منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، در متن انتصاب وی آمده است:

جناب آقای سید حیدر میرفخرالدینی

 نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده­ی جنابعالی در حوزه آموزش عالی، به موجب این ابلاغ به سمت «سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای» منصوب می شوید.

"امید است با استعانت از ایزد متعال و به مدد دانش و درایتی که بحمداله از آن برخوردارید و با تاسی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ضمن اهتمام در جهت ارتقاء ، توسعه ، شکوفایی و تحقق هر چه بیشتر و برجسته تر اهداف و آرمان های والای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و در راستای منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی، صداقت کاری و توجه به امر صرفه جویی در بیت المال با بهره مندی از توانایی و همدلی نیروهای آن دفتر در انجام امور محوله موفق و سربلند باشید."

گفتنی است با عنایت به بازنشستگی دکتر رضا زنگنه مطلق معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای، رییس دانشگاه فنی و حرفه ای طی پیام جداگانه ای از زحمات و خدمات ارزنده ایشان در مدت زمان تصدی این معاونت تقدیر و تشکر بعمل آورد.

میرفخرالدینی عضو هیات علمی دانشگاه یزد با مرتبه دانشیاری است در کارنامه  اجرایی وی، رییس دانشگاه آزاد یزد، معاون دانشجویی دانشگاه یزد و رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد را می توان نام برد.

لازم به ذکر است میرفخرالدینی در سال ۹۱ بعنوان پژوهشگر برتر استان یزد شناخته شد. وی مولف ۱۲ کتاب تخصصی است و بیش از ۱۰۰ مقاله آی اس آی و علمی پژوهشی را تالیف کرده و  مجری ۱۴ طرح پژوهشی نیز هست.

آموزش عالی فناوری فنی و حرفه ای معاون منویات مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر