کد خبر: 827875 A

مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب:

رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک راهور فاتب درباره تصادف اتوبوس با تریلر گفت: عدم توجه به جلو از جانب راننده اتوبوس علت این تصادف بوده که موجب ایراد خسارت به اتوبوس و تریلر شده است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد  رازقی رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک راهور فاتب گفت: در ساعت ۰۹:۳۰ صبح امروز در مسیر آزادگان شرق به غرب، قبل از دستواره یکدستگاه اتوبوس بیابانی با تریلری که در همان مسیر در حال تردد بوده برخورد می نماید.

وی افزود: بلافاصله تیم های کارشناسی منطقه ۲۶  پلیس راهور فاتب در موقعیت حاضر شده و ضمن ایمن سازی اطراف محل تصادف به بررسی علل و عوامل حادثه پرداختند.

رازقی ادامه داد: راننده اتوبوس که توجه کافی به جلو نداشته پس از دیدن لحظه تصادف ، پا روی ترمز می‌گذارد و چون اتوبوس وی با تریلر برخورد می‌کند هر دو چرخ جلویی اتوبوس با تریلر درگیر شده  و ترمز اتوبوس نیز  قفل می‌شود .

وی افزود: به همین علت عملیات در آوردن اتوبوس از پشت تریلر از طریق دنده عقب آمدن اتوبوس امکان پذیر نبوده و با حضور جرثقیل سنگین راهور اتوبوس از موقعیت خارج شده و به پهلوگاه کناری اتوبان منتقل می‌گردد.

وی در خصوص علت حادثه نیز گفت: عدم توجه به جلو از جانب راننده  اتوبوس علت این تصادف است که موجب ایراد خسارت به اتوبوس و تریلر شده و باعث گردید ترافیک سنگینی را در این محور شاهد باشیم .

رازقی از رانندگان وسایل نقلیه مخصوصا رانندگان وسایل نقلیه سنگین  خواست ضمن رعایت قوانین و مقررات، تمام حواس و توجه خود را حین رانندگی به جلو معطوف دارند چرا که یک لحظه حواس پرتی باعث بروز چنین حوادثی می گردد .خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید.

اتوبوس پلیس راهور ترافیک تصادف وسایل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر