کد خبر: 825396 A

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از کشته و مصدومیت دو کارگر بر اثر انفجار سیلندر گاز در یک کارگاه در جاده خاوران خبر داد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۱:۵۶ ظهر امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در پی انفجار در کارگاه تولیدی در جاده خاوران_ قاسم‌آباد تهرانچی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه ۳ ایستگاه آتش‌نشانی با امکانات کامل به محل حادثه اعزام می‌شود، تصریح کرد: محل حادثه یک کارگاه در بخش زیر‌زمین به وسعت ۸۰ متر بود و در بالای آن نیز یک مغازه وجود داشت که بلااستفاده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با بیان اینکه این زیرزمین تنها یک مسیر برای ورود و خروج داشت، گفت: در این کارگاه اسپری‌های تمیز کننده لاستیک و داشبورد خودرو تولید می‌شد.

ملکی یادآور شد: در این کارگاه انفجاری صورت گرفته که باعث آتش‌سوزی نیز شده بود. درها و پنجره‌های این کارگاه کاملا تخریب شده بود. سیلندرهای گاز مایع در ابعاد مختلف نیز در این کارگاه وجود داشت.

وی خاطرنشان کرد: اطلاعات اولیه حاکی از این بود که دو کارگر نیز در این کارگاه حضور دارند. در لحظات اولیه حضور آتش‌نشانان نیروه مشخص شدند یکی از کارگران را در شرایطی که دچار مصدومیت شده بود از کارگاه خارج کنند.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان همزمان مشغول خاموش کردن آتش‌ شده و به جستجو برای پیدا کردن نفرات دیگر در این کارگاه پرداختند و پس از اندک زمانی یک کارگر دیگر را از کارگاه خارج کردند که به تایید عوامل اورژانس این فرد در لحظات اولیه بر اثر انفجار و شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: آتش‌ در حال حاضر خاموش شده و نیروهای آتش‌نشانی همچنان در حال تخلیه سیلندرهای گاز مایع هستند.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر