کد خبر: 824643 A

معاون اول رئیس‌جمهور در درمانگاه ام‌القرى در نجف:

اسحاق جهانگیرى، معاون اول رئیس جمهور و علی اصغر پیوندى، رئیس جمعیت هلال احمر از درمانگاه ام القرى جمعیت هلال احمر در نجف و روند خدمت رسانى به زائران امام حسین بازدید کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانى جمعیت هلال احمر؛ عصر امروز بیست و هفتم مهر ۹۸ مصادف با اربعین حسینى، اسحاق جهانگیرى، معاون اول رئیس جمهور همرابه با علی اصغر پیوندى، رئیس جمعیت هلال احمر از روند خدمت رسانى به زائران حسینى در درمانگاه ام القرى واقع در شهر نجف، بازدید کردند.

جهانگیرى در حاشیه این بازدید گفت: جمعیت هلال احمر در همه رویدادها و حوادث حضور عالى داشته، هم در حوادثى که در ایران بوده همچون زلزله کرمانشاه و سیل امسال و هم در رویدادها و حوادث خارج از کشور همیشه حضور موثر داشته است. طى این ۵-۶ سال اخیر که توفیق داشتم در روز اربعین در این رویداد بزرگ حضور داشته باشم، یکى از جاهایى که بازدید کردم درمانگاه هاى جمعیت هلال احمر بوده است.

معاون اول رئیس جمهور گفت: همانطور که مى بینیم خوشبختانه در جمعیت هلال احمر هم جوانان با انگیزه و علاقمندى در خدمت به مردم حضور دارند و هم پزشکان متخصص، دلسوز و علاقمند که در مواقعى که احساس مى کنند حضورشان سرنوشت ساز و تعیین کننده است، همکارى خوبى دارند.

وی گفت: درست است که ما با کشور عراق برادر هستیم ولى باز هم هر کشورى قوانین و مقرراتى دارد که اگر ندانیم با مشکل مواجه مى شویم؛ مراقبت و مدیریت سفر یک جمعیت ٣ و نیم میلیونى از یک کشور به کشور دیگر، کار بسیار سختی است. اینکه به مردم اطمینان کامل داده شود که در این کشور مراکزى مثل هلال احمر در کنارشان است و در وقت سختى، درد و ناراحتى با آنها همراهى و کمک مى کند، جاى دلگرمى براى مردم است.

 جهانگیرى گفت: جمعیت هلال احمر در راهپیمایى اربعین بسیار خوب کار کرده است. کارها را باید نسبت شرایط پیش رو مدیریت و برنامه ریزى کنیم که ان شاالله این استعداد، توان و علاقمندى را همیشه داشته و افزایش دهیم.

اسحاق جهانگیری اربعین ۹۸
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر