کد خبر: 824537 A

فرمانده انتظامی کرمانشاه خبر داد:

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از ورود بالغ بر 70 هزار زائر ایرانی از طریق مرز خسروی به کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "علی اکبر جاویدان" در بازدید از پایانه مرزی خسروی اظهار داشت: کار ورود زائران به کشور از طریق این پایانه شبانه روزی و 24 ساعته است.

وی ادامه داد: در روزهای اخیر با موج بیشتری از جمعیت زائرانی که در حال بازگشت هستند مواجه شده ایم و خوشبختانه کار پذیرش آنها برای ورود به کشور از مرز خسروی بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

سردار جاویدان تصریح کرد: روز گذشته (جمعه) بالغ بر 17 هزار زائر از طریق مرز خسروی وارد کشور شده و نزدیک به 2 هزار نفر نیز از همین مرز عازم کربلای معلی شدند.

به گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به بسیج تمام امکانات از سوی پلیس، گفت: طی 2 هفته اخیر علاوه بر حضور شبانه روزی ماموران تامین نظم و امنیت، پلیس های مبارزه با موادمخدر، آگاهی، وظیفه عمومی، امنیت عمومی، پیشگیری، معاونت اجتماعی و ... نیز در پایانه خسروی حضور داشته و خدمات لازم را به زوار ارائه دادند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در این مدت اتفاق نگران کننده که بخواهد امنیت زائران را زیر سوال ببرد رخ نداد و همه عوامل امنیتی شبانه روز پای کار بودند.

سردار جاویدان در پایان به زائران توصیه کرد تا هنگام بازگشت و حین رانندگی از انجام اعمال خطرناک مانند سرعت  و سبقت های غیرمجاز خودداری و پس از استراحت کافی در موکب ها و استراحتگاه ها به سفر خود ادامه دهند.

شبانه روزی فرمانده انتظامی استان نظم و امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر