کد خبر: 824200 A

قنادی خبرداد:

مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از دستگیری کلاهبردار میلیاردی ساخت‌و‌ساز مسکن در کرمانشاه خبرداد.

به گزارش ایلنا، مسئول روابط عمومی دادسرای کرمانشاه با اعلام این خبر اظهار کرد: هفته گذشته شکایاتی از سوی چندتن از شهروندان کرمانشاهی درباره کلاهبرداری شخصی با نام «نیکزاد کرمی‌نژاد» به دادسرای استان وصول شد. پس از انجام بررسی‌ها، مشخص شد نامبرده در زمینه ساخت‌وساز و پیش‌فروش آپارتمان فعالیت دارد و تاکنون از تعدادی از شهروندان کرمانشاهی در این رابطه کلاهبرداری کرده است.

روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از دستگیری متهم این پرونده خبر داد و اضافه کرد: تاکنون بیش از 60 نفر از شهروندان از این شخص شکایت کرده‌اند و به نظر می‌رسد تعداد شکات بیش از این باشد. بر این اساس، به اطلاع عموم مردم استان می‌رسانیم که چنانچه شخصی اعم از حقیقی یا حقوقی از نامبرده فوق شکایتی دارد، نسبت به انجام و مطرح کردن شکایت خود با ارائه اسناد و مدارک مربوطه اقدام کند.
قنادی یادآورشد: شاکیان می‌توانند شکایت خود را به همراه اسناد و مدارک در طریق سامانه ثنا ثبت و یا اینکه به شعبه یازدهم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان کرمانشاه مراجعه کنند.
 
دستگیری کلاهبردار میلیاردی ساخت‌و‌ساز در کرمانشاه
 
کلاهبردار میلیاردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر