کد خبر: 824194 A

سرهنگ بخشنده خبر داد:

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اعلام خبر دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر در عملیاتی مشترک با فرماندهی انتظامی استان کرمان، گفت: از مخفیگاه متهم 135 کیلو و 500 گرم تریاک کشف شد

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد بخشنده گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت با دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای موادمخدر ، مقادیری تریاک از استان‌های جنوبی کشور خریداری و در مخفیگاهش در شهر کرمان پنهان کرده و قصد دارد در فرصت مناسب به شهر تهران منتقل کند بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات اولیه مشخص شد خبر صحت دارد و متهم قصد دارد محموله را با  3 دستگاه خودرو سواری به تهران منتقل کند، گفت: مخفیگاه وی در شهر کرمان مورد شناسایی قرار گرفت تا اینکه زمان دقیق انتقال محموله به شهر تهران به دست آمد.

بخشنده اعلام کرد: تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس با هماهنگی مقام قضائی به استان کرمان برای دستگیری متهم اعزام شدند.

وی افزود: ماموران اعزامی موفق شدند در یک عملیات مشترک با پلیس استان کرمان، متهم را در زمانی که قصد جاسازی مواد مخدر در سه دستگاه خوردروی سواری داشت دستگیر و در بازرسی از آن محل مقدار 135 کیلو و 500 گرم تریاک کشف کنند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه در این باره یک سوداگر مرگ دستگیر شده، گفت: تحقیق از متهم درباره کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر