کد خبر: 824191 A

سرهنگ علی‌پور مطرح کرد:

معاون مبارزه با جرایم اقتصادی پایتخت از کشف کالای قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ نعمت‌الله علی‌پور اظهار داشت: روز گذشته ماموران معاونت مبارزه با جرایم اقتصادی پایتخت هنگام گشت‌زنی در محدوده میدان محمدیه، موفق شدند یک‌دستگاه وانت حامل کالای قاچاق را شناسایی و در عملیات پلیسی آن را توقیف کنند.

وی با اشاره به دستگیری راننده این خودرو، گفت: در بازرسی‌های انجام شده مشخص شد اموال موجود در وانت پارچه‌های قاچاق بوده و همگی فاقد فاکتور و برگه گمرکی و مجورهای قانونی است.

معاون مبارزه با جرایم اقتصادی پایتخت با اشاره به اعتراف راننده خودرو مبنی جابه‌جایی کالای قاچاق، خاطرنشان کرد: در عملیات دیگری محل دپو کالای قاچاق در حسن‌آباد شهر ری شناسایی شد.

این مقام انتظامی با اشاره به هماهنگی‌های قضایی مبنی بر بازرسی از محل دپو کالای قاچاق، عنوان کرد: در بررسی از این انبار 24 هزار و 850 متر پارچه (497 رول) و یک‌هزار و 79 ثوب انواع پوشاک زنانه خارجی کشف شد که کارشناسان ارزش ریالی این کالاها را 5 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

معاون مبارزه با جرایم اقتصادی پایتخت در پایان خاطر نشان کرد: پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد و تحقیقات پلیسی در خصوص شناسایی مالکان کالا  ادامه دارد.

کالای قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر