کد خبر: 824145 A

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا:

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: با جان دل و غیرت دینی پای کار آمده ایم و تا تردد آخرین زائر اربعین، به ارائه خدمات خواهیم پرداخت.

به گزارش ایلنا، جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: با توجه به روحیه معنوی و انقلابی حاکم در یگان‌ های ویژه ناجا، اخلاق مداری و رافت اسلامی اولویت اول ما در مأموریت مردم یاری اربعین حسینی بوده و سعی کردیم در مقابل تمامی زائران سعه صدر داشته باشیم.

بنا بر اعلام خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حبیب اله جان نثاری" در جمع کارکنان تیپ سوم امام حسین (ع) در پایانه مرزی مهران اظهار داشت: خدمت کردن به زائران اربعین حسینی را از الطاف الهی می دانیم که در طول چند سال گذشته نصیب یگان های ویژه ناجا شده و با افتخار در این مسیر انجام وظیفه می کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به روحیه معنوی و انقلابی حاکم در یگان های ویژه ناجا، اخلاق مداری و رافت اسلامی اولویت اول ما در مأموریت مردم یاری اربعین حسینی بوده و سعی کردیم در مقابل تمامی زائران سعه صدر داشته باشیم.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا افزود: شعار ما در مأموریت اربعین حسینی، خادمی زائران آقا اباعبدالله الحسین(ع) است بنابراین با جان دل و غیرت دینی پای کار آمده ایم و تا تردد آخرین زائر اربعین، به ارائه خدمات خواهیم پرداخت.

سردار جان نثاری عنوان کرد: وجود یگان ویژه در تمامی عرصه ها مخصوصاً اربعین حسینی اثربخش است که بیان آن، نشان از اقتدار و صلابت این نهاد ارزشمند انقلابی دارد.

وی ادامه داد: بیش از سه میلیون زائر به کشور عراق سفر کرده اند که تقریبا یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از پایانه مرزی مهران خارج شده اند و به لطف خدا توانستیم به خوبی جمعیت زائران را مدیریت کنیم و بدون هیچ گونه مشکلی به ارائه خدمات بپردازیم.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا اظهار داشت: این یگان علی رغم ماموریت های ویژه و حساس، خادمی زائران اربعین حسینی را یک افتخار تلقی می کند و با تمام وجود به انجام وظیفه می پردازند.

اخلاق امام حسین عراق یگان اربعین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر