کد خبر: 824066 A

وزیر بهداشت در دیدار همتای فلسطینی:

وزیر بهداشت گفت: امروز ابزار مبارزه در کشورها قدرت اسلحه و ارتش نیست، بلکه قلم‌های اهل قلم بیدار در دنیا، افکار آزادیخواه و مردمی که با رسانه‌هایشان فلسطین را حمایت می کنند، از تمامی سلاح‌های صهیونیست‌ها قوی‌ترند.

به گزارش ایلنا، سعید نمکی در دیدار وزیر بهداشت کشور فلسطین گفت: ارتباط ما با کشور دوست و برادرمان فلسطین ارتباط بسیار تنگاتنگی است که همواره باید از نظر استراتژیک و اعتقادی در کنار یکدیگر باشیم؛ رهبر معظم انقلاب ما همواره ما را به ایستادگی در کنار جریان مقاومت تشویق کرده و ما نیز خودمان را مکلف می‌دانیم در تمام زمینه‌ها در کنار شما عزیزان باشیم.

وی افزود: شما می دانید که ما در توسعه زیرساخت‌های نظام سلامت برای مردم، توسعه کارخانه‌های داخلی و همچنین، ارتقای آموزش در تمامی رشته‌های علوم پزشکی، دستاوردهای خوبی بعد از انقلاب اسلامی داشتیم در تمام زمینه‌ها آمادگی کامل داریم تا به کشور دوست و برادر مان فلسطین کمک کنیم.

نمکی گفت: جای خرسندی است که بنده به عنوان رییس اجلاس و وزیر بهداشت فلسطین به عنوان نایب رییس انتخاب شدند و این موضوع باب مراودات بیشتر دو کشور را می گشاید.

وزیر بهداشت بیان کرد: امام خمینی (ره) به عنوان رهبر انقلاب اسلامی از روز نخست، اسراییل را کشوری غاصب شناختند و حضور این کشور را به رسمیت نشناخته و فلسطین را به عنوان کشور مظلومی که سرزمین آن اشغال شده است، شناختند؛ حضرت آیت الله خامنه ای رهبر کنونی جمهوری اسلامی ایران نیز ادامه دهنده همان راه هستند، همچنین، دولت ما به پیروی از رهبر و اعتقادات مذهبی و سیاسی اش، همواره در کنار فلسطین خواهد ماند.

وی گفت: می دانیم که شما در سال‌های گذشته رنج های فراوانی کشیده و جوانان بسیاری را از دست داده اید و با سنگ در برابر صهیونیست‌ها ایستادگی کرده اید، اما به این وعده قرآنی اعتقاد داریم که فرموده: ان الارض یرثهاعبادی الصالحون؛ صالحونی که قرآن می فرماید، قطعاً نمونه بارز آن شمایید، چراکه برای نگهداری سرزمینتان و پس گرفتن آن تلاش کردید و درنهایت صهیونیست‌ها بازنده هستند، تردیدی ندارم در آینده ای بسیار نزدیک، آزادی سرزمین های اشغالی را با یکدیگر جشن خواهیم گرفت.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: امروز ابزار مبارزه در کشورها قدرت اسلحه و ارتش نیست، بلکه قلم های اهل قلم بیدار در دنیا، افکار آزادیخواه و مردمی که که با رسانه‌هایشان شما را حمایت می کند، از تمامی سلاح‌های صهیونیست‌ها قوی‌ترند.

وی ادامه داد: اگر صهیونیست ها سرزمین شما را بمباران کنند و کودکان تان را زیر باران بمب ‌ ببرند افکار جهان چند برابر به آنها امروز حمله می‌کنند که از هزاران موشک قوی‌تر است، اگر روزی جنایت‌های صهیونیست‌ها در منطقه شما را نگهداری و مخفی نگاه می داشتند و قدرت های بزرگی مانند امریکا از آن حمایت می کرد، امروز، با ظهور شبکه‌های اجتماعی در جهان کوچک ترین ظلم در حق مردم فلسطین در سطح جهان به تصویر کشیده می شود.

وزیر بهداشت کشورمان در ادامه عنوان کرد: علاوه بر ما که در کنار شما هستیم، امروز، حق طلبان و آزادی خواهان جهان نیز شما را همراهی خواهند کرد، شما از این فشارها نگران نباشید، این سختی، یک وعده الهی است، چراکه خداوند متعال فرموده: «ان مع العسر یسرا».

امام خمینی رسانه فلسطین کودکان صهیونیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر