کد خبر: 824044 A

سید علیرضا ادیانی مطرح کرد:

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: به پیشنهاد این سازمان و تصویب فرمانده نیروی انتظامی ۶ موکب در مرزهای چهارگانه کشور و یک موکب در کربلا دائر شد که روزانه بالغ بر ۳ تا ۴ هزار نفر را اسکان داده و پذیرایی می‌کند.

به گزارش ایلنا، سید علیرضا ادیانی اظهارداشت: همدلی و همگامی مسئولان با مردم شوری در شأن امام حسین (ع) در مرز مهران برپا کرده، برهمین اساس باید برای جهانی تر کردن اربعین تلاش کنیم.

وی افزود: پلیس از ابتدای ماه صفر با تمام توان و استفاده حداکثری از تجهیزات و نیرو در مرزهای چهارگانه ، خصوصاً مرز  مهران برای خدمت شبانه روزی به زائران حضوری پر رنگ داشته است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه پلیس تا ورود آخرین زائر در صحنه خواهد ماند، ادامه داد: آنچه که در مرز مهران مشاهده می شود سهولت در تردد زائران، مدیریت سفر اربعین توسط مردم و مسئولان و نیز تلاش پلیس برای سفر بی دغدغه عاشقان حسینی است.

 ادیانی گفت: نیروی انتظامی با همت کارکنان جهادگر خود توانست در ایام اربعین امسال با برپا کردن موکب و استراحتگاه در مرز مهران و سایر پایانه های مرزی برای پذیرایی و اسکان زائران اقدام کند.

عالی ترین مقام سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ادامه داد: تلاس می کنیم در مراسماتی چون اربعین، اقتدار را با رأفت اسلامی عینیت بخشیده تا  نیت ها و انگیزه ها، خالصانه و الهی شود.

وی ادامه داد: به پیشنهاد سازمان عقیدتی سیاسی ناجا و تصویب فرمانده نیروی انتظامی ۶ موکب در مرزهای چهارگانه کشور و نیز یک موکب در کربلا دائر شد که روزانه بالغ بر ۳ تا ۴ هزار نفر را اسکان می‌دهد و  پذیرایی می‌کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا خاطرنشان کرد: بنا به اذعان مسئول ستاد عتبات عالیات، بهترین موکب متعلق به نیروی انتظامی با عنوان خادم الحسین است، این اقدام برگرفته از تلاش های مجاهدانه مجموعه نیروی انتظامی اعم از پلیس های تخصصی، رده های مختلف ناجا، سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، و...  در خدمت رسانی به زائران اربعین بوده که نشان دهنده توانایی ناجا به عنوان یک نیروی مسلح اجتماعی است.

 

سید علیرضا ادیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر