کد خبر: 822612 A

در گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد؛

رییس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی از ضرب و شتم دانش‌آموز پیش قلعه توسط سرپرست خوابگاه خبر داد و گفت: حال کنونی دانش‌آموز خوب است و سرپرست خوابگاه نیز عزل شده است.

نقی هجرتی، رییس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره عزل سرپرست خوابگاه دانش‌آموزی این استان گفت: در روز سه شنبه هفته گذشته یکی از دانش آموزان مقطع متوسطه اول دبیرستان امام محمدباقر (ع)  در یکی از مدارس شبانه روزی شهر آشخانه مرکز بخش مانه از توابع شهرستان مانه و سملقان شیطنتی انجام می‌دهد که سرپرست این خوابگاه شبانه‌روزی او را تنبیه می‌کند که این تنبیه به مرحله‌ای می‌رسد که دانش‌آموز را به بیمارستان همان منطقه منتقل می‌کنند.

وی ادامه داد: طی یکی دو ساعت دانش آموز مداوا می‌شود و بعد از بررسی لازم مرخص می‌شود. ما هم به دستور موکد مدیرکل آموزش و پرورش استان قضیه را پیگیری کردیم و از خانواده آن دانش آموز نیز دلجویی شد.

هجرتی گفت:‌خوشبختانه در حال حاضر دانش آموز مشکلی ندارد اما طبیعتا دانش آموزان در این گونه مواقع می‌ترسند و ضرب و جرح به آن معنا نبوده که به دانش آموز آسیب جدی برسد.

مدیرکل روابط عمومی آموزش و پرورش استان خراسان شمالی در پایان گفت: ما هم در ستاد استان تصمیم گرفتیم که سرپرست خوابگاه را از سمت خود عزل کرده و او را به محل خدمت دیگری بفرستیم.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش شهرستان خراسان شمالی دانش آموز گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر