کد خبر: 821864 A

مدیر کل بهزیستی استان تهران گفت: وام اشتغالزایی مددجویان سازمان بهزیستی از ۲۰ میلیون به ۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

به گزارش ایلنا، داریوش بیات‌نژاد (مدیر کل بهزیستی استان تهران) در رابطه با اعطای وام اشتغال به مددجویان سازمان بهزیستی اظهار کرد: درحال حاضر هیچ مشکلی در رابطه با پرداخت تسهیلات به مددجویان نداریم و مشکل اصلی عدم همکاری بانک‌ها است در خصوص اخذ ضمانت نامه و سختگیری‌های بی مورد زیاد از سوی آنها است.

وی با بیان اینکه طی چند سال گذشته سقف پرداخت وام به مددجویان افزایش پیدا کرده است، گفت: در گذشته سقف وام پرداختی به مددجویان بهزیستی برای اشتغالزایی ۲۰ میلیون تومان بود که این رقم به ۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.مدیر کل بهزیستی استان تهران در رابطه با افزایش مستمری مددجویان بهزیستی گفت:افزایش پرداختی پرداختی در مستمری مددجویان به صورت کشوری اعمال می‌شود و در اختیار استان‌ها قرار ندارد. بیات نژاد بیان کرد: سازمان بهزیستی به دنبال افزایش مستمری‌ها است و هر چه قدر هم پرداختی‌ها افزایش پیدا کند باز هم کم است، زیرا مطالبات جامعه هدف زیاد ومتنوع است.

بنا بر اعلام روابط عمومی بهزیستی استان تهران، وی افزود: به محض اینکه بودجه سازمان بهزیستی افزایش پیدا کند، افزایش مستمری مددجویان در سراسر کشور اعمال خواهد و به حساب آنها واریز خواهد شد.

بهزیستی بیات‌نژاد اشتغالزائی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر