کد خبر: 821032 A

مراسم استقبال از دانشجویان نو ورود مقطع کارشناسی دانشگاه سوره، امروز (پنج‌شنبه ۱۸ مهرماه) با حضور رییس دانشگاه سوره، روسای سازمان تبلیغات، استادان، مسئولین و دانشجویان برگزار شد.

به گزارش ایلنا، محمدحسین ساعی، رییس دانشگاه سوره در این مراسم که با هدف آشنایی دانشجویان با فضای دانشگاه و برنامه‌های چهارساله تحصیلی برگزار شد، ضمن فرحبخش بودن این جلسه اظهار کرد: امسال اولین نسل از دهه ۸۰ وارد دانشگاه سوره شده است؛ نسلی که ما به آنها امیدواریم.

وی خطاب به دانشجویان تصریح کرد: برای دوره جدیدی که با ورود به دانشگاه شروع کرده‌اید، باید از نظر ذهنی و روحی آماده باشید و معتقدم خیلی جدی‌تر به این مرحله‌ای که تازه وارد آن شده‌اید بیندیشید. باید چندین برابر خودتان را بیشتر آماده کنید و اگر می‌خواهید فرد موفقی باشید و در بازار پر از رقابت کسب‌وکار که پیش روی شما است، موثر و تاثیرگذار باشید و به کشورتان خدمت کنید، برنامه منظمی داشته باشید و خودتان را برای این دوره جدید آماده کنید.

رییس دانشگاه سوره اضافه کرد: در این مسیر آن چیزی که بیشتر از همه می‌تواند به شما کمک کند، یک نوع جدیت و سلوک شخصی است که باید هریکی از شما داشته باشید. همه انسان‌های موفق با سلوک شخصی و برنامه‌ای که داشته‌اند، به موفقیت رسیده‌اند و بهترین سلوک، سلوکی است که در ارتباط خیلی مستقیم با خداوند به وجود می‌آید و ارتباط با خداوند یک مسیر جدی برای موفقیت انسان‌ها در زندگی مادی و زندگی فردی خودشان به وجود می‌آورد. قدرتی که در این ایام توانسته معجزه‌ای مثل پیاده‌روی اربعین را خلق کند، مطمئنا از هر کدام از ما می‌تواند انسانی قدرتمند و موفق ایجاد کند؛ لذا سعی کنیم در این مسیر قدم برداریم. برای همه شما بهترین آرزوها و موفقیت را دارم.

رقابت کارشناسی سازمان تبلیغات دانشگاه سوره فرحبخش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر