کد خبر: 820891 A

سردار جاویدان خبرداد:

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از فعال بودن ۴۰ گیت در پایانه خسروی برای تردد زائران اربعین خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از بازگشایی مجدد مرز خسروی به روی زائران، در حال حاضر ۴۰ گیت برای تردد آنها فعال شده است.

وی ادامه داد: این آمادگی وجود دارد که تعداد گیت های فعال برای تردد زائران چه آنهایی را که قصد تشرف دارند و چه آنهایی که در حال بازگشت هستند را به عدد ۵۸ برسانیم.

سردار جاویدان تصریح کرد: خوشبختانه زائران اربعین هم اکنون بدون هیچ مشکلی و با کمترین معطلی از طریق مرز خسروی راهی عتبات عالیات می شوند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: عموم زائرانی هم که مرز خسروی را برای تردد انتخاب کرده اند از شرایط موجود کاملا راضی هستند.

وی خاطرنشان کرد: حضور نیروهای نظامی و انتظامی امنیت بسیار خوبی را به پایانه خسروی بخشیده و زوار گرامی بدون هیچ دغدغه ای سفر معنوی اربعین را بجا می آورند.

سردار جاویدان در ادامه به استقرار ۴۱ توقفگاه با کمک پلیس و همکاری سایر دستگاه ها در مسیر زائران اشاره و بیان کرد: در این اماکن خدمات لازم به زوار گرامی ارائه می شود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، فعال سازی قرارگاه اربعین در مرز خسروی را از دیگر برنامه های در دست اجرا عنوان و تصریح کرد: در این قرارگاه سفر زائران و ورود و خروج آنها مدیریت خواهد شد.

وی همچنین به کنترل هوشمند محورهای مواصلاتی استان اشاره کرد و گفت: این کار در راستای افزایش ضریب ایمنی زوار و کاهش تصادفات رانندگی با همکاری پلیس راه و راهور انجام می شود.

سردار جاویدان با بیان اینکه خدمت به زائران اربعین توفیقی بزرگ و کم‌نظیر است که نصیب پلیس شده، گفت: من و همه همکارانم در بخش‌های مختلف به این خدمتگزاری افتخار کرده و آن را سعادتی بزرگ برای خود می دانیم.

این مقام عالی‌رتبه انتظامی در پایان گفت: پلیس کرمانشاه با توجه به تجربیاتی که سال‌های اخیر از سفر زائران به کربلای معلی پیدا کرده تلاش می‌کند امسال با توجه به میزبانی مستقیم از زوار بهترین خدمات را به آنها ارائه کند.

مرز خسروی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر