کد خبر: 820546 A

در گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد؛

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی در مرزهای منتهی به عراق را تشریح کرد.

سرهنگ نادر رحمانی، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره وضعیت ترافیکی در محورهای منتهی به ۴ مرز مهران، شلمچه، چذابه و خسروی گفت: خوشبختانه در حال حاضر محور مسدودی در این مناطق گزارش نشده است.

وی ادامه داد: محورهای سرابله به ایلام، ایلام _ مهران، تونل راه کربلا، کمربندی مهران دارای ترافیک پرحجم و نیمه سنگین هستند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: محورهای خرمشهر_شلمچه و بستان_چذابه دارای ترافیک پرحجم هستند. محورهای کرمانشاه_اسلام‌آباد، کرمانشاه_حمیل، و قصر شیرین به مرز خسروی هم دارای ترافیک پرحجم اما روان هستند.

به گفته سرهنگ رحمانی در حال حاضر انسداد در هیچ‌یک از محورهای منتهی به ۴ مرز مهران، خسروی، شلمچه و چذابه وجود ندارد و تردد در این محورها جریان دارد.

وی درباره اینکه آیا نیاز به مسیر جایگزین با توجه به نزدیک شدن به ایام اربعین هست یا خیر گفت: امسال به دلیل اینکه روادید لغو شده است قطعا با افزایش سفرها در محورهای منتهی به عراق مواجه خواهیم بود و نسبت به سال گذشته ترددها نسبت به سال گذشته زودتر شروع شده است و میزان حجم ترددها نیز افزایش پیداکرده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: توصیه ما این است که مردم سفر خودشان را فقط از طریق مرز مهران انجام ندهند. مرزهای خسروی، چذابه و شلمچه از حجم تردد کمتری نسبت به مرز مهران برای خروج از کشور برخوردار هستند بنابراین بهتر است از این محورها هم استفاده شود.

سرهنگ نادر رحمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر