کد خبر: 820298 A

گروه جهادی راهیان شهادت در محرومترین نقطه کشور مدرسه شش کلاسه ساخت.

به گزارش ایلنا، مدرسه شش کلاسه حضرت رقیه (س) توسط گروه جهادی راهیان شهادت در محرومترین روستای شهرستان دلگان افتتاح شد.

 این گروه جهادی در دورترین نقطه کشور و با کمترین امکانات و هزینه بسیار کم و با پتانسیل صد در صد جهادی این مدرسه را در روستای هیت کلیر که حتی آب ندارد به بهره‌برداری و افتتاح رسانده است.

 مدرسه شش کلاسه حضرت رقیه(س) با زیر بنای 200 متر مربع با حمایت مالی بنیاد برکت و قرارگاه محرومت‌زدایی سپاه و با همت گروه جهادی راهیان شهادت در مهر ماه 1398 افتتاح شد و اکنون بیش از 120 دانش‌آموز از از فضای استانداد اموزشی برخوردار شده‌اند.

 تیم دندانپزشکی گروه جهادی راهیان شهادت نیز اقدامات دندانپزشکی خود را در دهستان جلگه چاه هاشم و روستاهای احمدآباد، چاه شورک و هیت کلیر مجموعا با ویزیت، درمان و آموزش بیش از 300 نفر با حمایت قرارگاه جهادی و خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در قالب طرح درمان و سلامت به صورت رایگان انجام داده است.

 این گروه از تابستان 96 در این شهرستان ورود داشته است که اقداماتی از قبیل ساخت خانه محروم، آبرسانی، ساخت سرویس بهداشتی و حمام و راه‌اندازی کتابخانه ایجاد طرح سلامت خانواده روستاییان و دندانپزشکی و آموزش‌های فرهنگی و هنری و آموزشی و اشتغالزایی ازجمله فعالیت‌های این گروه در شهرستان دلگان بوده است.

ساخت مدرسه توسط گروه جهادی راهیان شهادت در محرومترین نقطه کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر