کد خبر: 820249 A

وزیر صمت:

وزیر صمت گفت: اینکه دشمن نتوانسته است به هدف خود برسد، نشانگر آن است که در جنگ اقتصادی پیروز شدیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان دیدن از کلانتری ۱۰۷ فلسطین در هفته ناجا به منظور تقدیر از نیروی انتظامی گفت: با تلاش‌های نیروی انتظامی و دیگر نهادهای امنیتی کشور از جمله سپاه و ارتش، امنیت در کشور حاصل شده است. این امنیت در حوزه فعالیت‌های ما از اهمیت بالایی برخوردار است. در حقیقت امنیت و هزینه‌کرد موفق منابع از موارد بسیار مهم برای هر کشوری است.

رحمانی گفت:‌ به مدد تلاش‌های نیروی انتظامی و سایر نیروهای امنیتی در تمام کشور امنیت برقرار است. ما از سیستان و بلوچستان تا خراسان، غرب و شرق کشور مشاهده‌گر این امنیت هستیم.

وی افزود: پلیس امنیت، اقتصادی و راهنمایی و رانندگی ارتباط کاری نزدیکی با ما دارند و در فرآیند تولید باید قدردان آنها باشیم. همچنان باید ارتباط و داد و ستد اطلاعات ما با نیروی انتظامی بیشتر شود. ما در جنگ اقتصادی پیروز شده‌ایم، زیرا دشمن نتوانست به هدف خود دست پیدا کند با روندی که در پیش داریم اوضاع بهتر هم خواهد شد. تولید و قیمت‌ها این روند رو به بهبود را نشان می‌دهد.

همچنین سردار کیوان ظهیری در ادامه گفت: این قول را می‌دهیم امنیتی در این کشور برقرار شود که مثال زدنی باشد. البته این امنیت هم اکنون مثال زدنی است قول می‌دهیم تا هیچ ابرقدرتی نتواند این امنیت را بر هم بزند و دشمنان نتوانند ما را شکست دهند.

وی افزود: آ‌مادگی کامل داریم اولین شورای حل اختلاف را در کلانتری ۱۰۷ فلسطین ایجاد کنیم و از تمام تلاش‌هایی که باعث می‌شود پرونده‌ها کمتر به دادستانی ارجاع داده شود، استقبال می‌کنیم.

وزیر صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر