کد خبر: 820020 A

حجت الاسلام ابوترابی فرد:

امام جمعه موقت تهران گفت: برای نیروهای انتظامی و نظامی چند رسالت و مسئولیت مهم را تعریف کردند، اولین رسالت ایجاد پناهگاه و دژ مستحکم بودن برای مردم است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدحسن ابوترابی فرد (امام جمعه موقت تهران) در مراسم صبحگاه فاتب، گفت: به مظهر اقتدار آفرینان و پاسداران امنیت کشور و مدافعان حریم مقدس اسلام در هفته ناجا دورود و احترام می‌فرستم.

وی ادامه داد: برای نیروهای انتظامی و نظامی چند رسالت و مسئولیت مهم را تعریف کردند، اولین رسالت ایجاد پناهگاه و دژ مستحکم بودن برای مردم است.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: فرزندان مومن، مقتدر، شجاع و با صلابت فرماندهی کل قوا در نیروهای مسلح و نیروی انتظامی مایه اقتدار منطقه و کشور هستند، شما موجب زینت و اقتدار فرماندهان خویش هستید؛ اگر فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با اقتدار در ایفای مسئولیت خویش قدم برمی‌دارد، تکیه گاهش شما سربازان شجاع نیروی انتظامی هستید، اگر فرمانده کل قوا با قدرت مقابل استکبار ایستاده به پشتوانه سربازان و ملت بزرگ ایران است.

او افزود: امنیت جامعه با گام‌های شما تامین می‌شود، اگر پایتخت امروز زیباترین امنیت را تجربه می‌کند و تهران نماد امنیت قاره است، به پشتوانه خلق امنیت توسط شما سربازان است؛ سربازان سلحشور ملت ایرات برگام‌های استوار خویش با الهام از رهنمودهای معظم کل قوا استوار بایستید، امروز شما برای تمام امت اسلام عزت و امنیت آفریدید.

حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد گفت: شما جوشیده از متن ملت ایران هستید، شما فرزندان ملت ایران هستید و این سلاح ملت ایران است که در دست شما است و مردمی‌ترین نیروی مسلح کره خاکی هستید، مگر در این حادثه اخیر سیل ندیدید که یک سرباز نیروی مسلح زانو زد و یک برادر خود را نجات داد؟

وی افزود: مردم یمن و جبهه مقاومت اسلامی از شما الهام می‌گیرند، شما حسینیان با آموزه‌های اسلام پیوند خوردید، بانوان باحجاب پلیس، هویت دینی نیروی انتظامی را به نمایش می‌گذارند.

امام جمعه موقت تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر