کد خبر: 819183 A

رئیس پلیس راه استان زنجان از برخورد ۴ دستگاه خودرو با یکدیگر در اتوبان"زنجان – قزوین " خبر داد و گفت: این حادثه ۳ کشته و ۳۸ مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش ایلنا، سرهنگ عباس مظفری در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در اتوبان "زنجان – قزوین  "تیم گشت پلیس راه این محور برای امداد رسانی و بررسی بیشتر به محل حادثه اعزام شد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان افزود: با حضور ماموران در محل، طی بررسی های به عمل آمده و شواهد عینی موجود در صحنه مشخص شد ۲ دستگاه خودرو سمند و یک دستگاه اتوبوس به یک دستگاه کامیون که در کنار جاده پارک بود برخورد کرده اند.

سرهنگ مظفری بیان داشت : در این حادثه ، ۳ سرنشین سواری سمند در دم فوت و در مجموع از سرنشینان دیگر خودرو ها ۳۸ نفر مصدوم که برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش سایت پلیس، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه علت این حادثه در دست بررسی است، خاطر نشان کرد: شهروندان با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و از انحراف به چپ و تغییر ناگهانی مسیر و سبقت های غیر مجاز خودداری کنند.

رییس پلیس راه استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر