کد خبر: 819152 A

مدیر فرهنگی دانشگاه خبر داد:

مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی ارومیه از تسهیلات بلاعوض سفر معنوی اربعین حسینی برای دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایلنا، شهرام خادم وطن با اعلام این خبر افزود: امسال با جلسات برگزار شده و تعامل با مسئولان دانشگاه مقرر شده تا تسهیلات بلاعوض برای سفر اربعین به دانشجویان علوم پزشکی ارومیه ارائه شود.

وی افزود: تسهیلات بلاعوض برای سفر معنوی اربعین حسینی به ۵۰ نفر از دانشجویان تعلق خواهد گرفت و مبلغ آن نیز طبق توافق دو میلیون ریال (۲۰۰ هزار تومان) است.

خادم وطن افزود: البته برای سایر دانشجویان متقاضی نیز تا حد امکان مبلغ ۷ میلیون ریال (۷۰۰ هزار تومان) تسهیلات دانشجویی پرداخت خواهد شد تا علاقه مندان به زیارت اربعین و شرکت در این کاروان عظیم حسینی به خاطر مسائل مالی از قافله جا نمانند.

وی تاکید کرد: به خاطر جهان شمول بودن این پیاده روی تعدادی از مسئولان دانشگاه نیز در این برنامه حضور خواهند داشت، همچنین با همکاری جمعیت هلال احمر، پزشکان و پرستاران داوطلب یک درمانگاه در مسیر راهپیمایی زائران برپا می شود.

مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی ارومیه خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند تا ۱۵ مهر به بسیج دانشجویی به عنوان نماینده دانشگاه مراجعه کرده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند. همچنین جهت ثبت نام می توانند به دفاتر دانشجویی دانشگاه واقع در دانشکده ها و ستاد دانشگاه مراجعه کنند.

بسیج پیاده روی جمعیت هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی علوم پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر