کد خبر: 819130 A

سردار هادیانفر در گفت‌وگو با ایلنا:

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با بیان اینکه مسئولیت پایانه‌های مسافربری در مرزهای منتهی به عراق برعهده سازمان راهداری است، گفت: امیدواریم نظارت کاملی بر نحوه نرخ‌گذاری و تخصیص مسافر وجود داشته باشد، چراکه سال گذشته اخبار خوبی در این زمینه به ما نرسیده و مردم شکایت داشتند.

سردار کمال هادیانفر (رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره نظارت پلیس بر پارکینگ‌ها در پایانه‌های مرزی گفت: کنترل پارکینگ‌ها با پایانه‌‌های مسافربری است. در مرز خسروی با محدودیت پارکینگ مواجه بودیم. در جلسات گذشته‌ای که با مسئولان داشتیم، پارکینگ‌های زیادی پیش‌بینی شد تا در صورت فعالیت مجدد مرز مشکلی در خصوص پارکینگ در این منطقه نداشته باشیم.

وی ادامه داد: در پایانه برکت در نقطه صفر مرزی در مهران پارکینگ‌های خوبی از سال‌های گذشته وجود دارد. همچنین در حاشیه شهر نیز مردم می‌توانند خودروهای خود را پارک کنند، اما همانطور که گفتم مدیریت پارکینگ‌ها برعهده مسئولان استانی و استانداران است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا همچنین درباره پایانه‌های مسافربری گفت: مسئولیت پایانه‌های مسافربری نیز با سازمان راهداری است که البته ما نکاتی را به آنها گوشزد کرده‌ایم از جمله اینکه اتوبوس‌ها در پارکینگ‌ها حتما مدیریت شوند و همچنین در بحث تخصیص مسافر نظارت کاملی وجود داشته باشد. همچنین در خصوص نرخ‌گذاری‌ها مراقبت کنند تا حق مردم ضایع نشود چراکه سال گذشته گزارش‌های خوبی در این زمینه به ما نرسیده است.

سردار کمال هادیانفر رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر